Итоги конкурса "Тан Шолпан" 2015 год

I. Лауреаттар:

Гран-при: Парсахан Мөлдір - Қазақ елі осындай - СҚМУ (ТжӘИ), I курс

I орын Ст. Геращенко Наталья Bound to you СҚМУ СПФ, МТЖ, 1 курс
  Мл. Маратбеков Данияр Blue suede shoes «Жас Дарын», 10 сынвп
  Анс. Усенов Мерей, Жанай Беркут Сезім азабы ПӨК, «Пение», II курс
II орын Ст. Ибадуллаев Медет Гулстан Қазакстан СҚМУ СПФ, МП, II курс
  Ст. Ташкеева Жалгас Сен ПӨК, эстрадалық вокал, IV курс
  Мл. Атыгаев Аслан Астана Қалалық классикалық гимназия, 10 сынып
  Анс. Самодуров Дмитрий, Букиров Тамерлан Почему СҚМУ СПФ, МП, IV және I курс
        Чернышкова Антастасия, Урумбаева Камила, Киянцева Инна, Киянцева Татьяна Love hurts № 1 өнер мектебі 
ІІІ орын Ст. Батуринец Денис,
Ржевин Александр
Shape of my heart СҚМУ СПФ, МП, III курс
СҚМУ түлегі
  Ст. Тасболатов Жантшеу Казахстан Кәсіби-педагогикалық колледж, IV курс
  Мл. Малкова Вероника I feel good № 7 ОМ, 11 сынып
  Анс. Мустафин Руслан, Киянцева Инна Vivo per lei ПӨККИ, II және III курс
  Анс. Андрющенко Анастасия, Двесова Улбосын, Темиржанова Айзада Опять метель СҚМУ СПФ, МПД, Ш курс

II. Аталымдар:

  1. Сахналық сүйкімділігі үшін - Чернышкова Анастасия (№1 өнер мектебі (Бірінші лицей, 9 сынып)
  2. Әскери-патриоттық әнді жақсы орындағаны үшін - Парсахан Мөлдір (СҚМУ, ТжӘИ, I курс)
  3. Үздік сахналық орындау - Абишева Асель, Вьюхов Владислав (СҚМУ, ЖҒСФ, I курс; № 43 ОМ, 10 класс), Шарипов Диас (Мамлютка қ., 11 класс), Селезнёва Анастасия (ПКИ, «Пение», II курс) 
  4. Көрермендер көзайымы сыйлығы - Ибадуллаев Медет (СҚМУ, СПФ, МП, II курс)
  5. Қазақстан композиторларының әндерін үздік орындау - Нургалиев Шынбулат, Заманбек Алдияр
    (КПК, III курс), Тілеубай Адильхан, Кыдыбек Еркежан (СҚМУ, ЖҒСФ, I курс)
  6. Шығармашылық өзіндік - Адамов Бакконды (ТҚЭФ, ФС-14), Аскеров Жанбатыр (КПК, III
    курс), Абдуалиева Асель (СҚМУ (СПФ, МП, I курс), Климушин Сергей (№17 ОМ, 10 сынып)
  7. Өзгеше орындаушылық (оригинальность) - Балтабай Арай (Тайынша қ., №5 ОМ, 10 сынып)
  8. Жеңіске тырысу еркі - Пірімбетова Гулжайна (СҚМУ, ҚТӘ-14, I курс)
  9. Орындау шеберлігі мәдениеті - Омарова Гульдана (СҚМУ, СПФ, МП, IV курс),
    Тугунбаева Мадина (№8 ОМ, 11 сынып)