Құрылым

Ел коды: 8 Қала коды: 7152

Қалалық нөмірлерден байланысуға арналған телефондар тізімі: 462796, 465070, 493177, 493181, 493202, 493233, 493343, 493378, 494042.

Ректорат

 

Аты-жөні

Ішкі телефон нөмірі

Тікелей телефон

E-mail

Ректор

Өмірбаев Серік Мәуленұлы

1001

493352

 

Ректордың қабылдау бөлмесі

Құрманова Аида Бекболатқызы

1069

 

 

Стратегия және халықаралық ынтымақтастық жөніндегі проректор

Мұқатаев Айдос Ағдарбекұлы

1072

369123

 

СжХЫ жөніндегі проректордың қабылдау бөлмесі

Құрмашева Қуаныш Қазисқызы

1225

 

 

Ғылым және инновациялар жөніндегі проректордың м.а.

 

1002

493468

 

ҒжИ жөніндегі проректордың қабылдау бөлмесі

Шитканова Әсел Сәрсембайқызы

1006

 

 

Тәрбие жұмысы және әлеуметтік мәселелер жөніндегі проректор

Кудерина Айжан Ермекқызы

1003

493660

aekuderina@nkzu.kz

ТЖжӘМ жөніндегі проректордың қабылдау бөлмесі

Сейдахметова Ляля Ілиясқызы

1038

 

 

Ғылыми хатшы

Ыбыраева Ақмарал Ғосманқызы

1030

 

 

ЖОО-ның кұрылымы

Бөлімше Жетекші Ішкі телефон нөмірі
Тікелей телефон
E-mail
Ректор аппараты Муканова Динара Есильевна

   
  • Қызметкерлерді басқару бойынша қызмет
  • Иванов Александр Николаевич 1020 460062  
  • Кеңсе
  • Мухамадеева Елена Анатольевна 1021 493342  
  • Мұрағат
  • Радченко Асия Хамитовна 1244    
  • Ұйымдастыру-бақылау жұмысы бөлімі
  • Касенов Ханат Нурбикович 2078   okrskgu@mail.ru
    Құқықтық қамтамасыз ету және мемлекеттік сатып алу департаменті Оспанов Талгат Сагынтаевич
    1041    
  • Заң бөлімі
  • Абильмажинов Куаныш Кайратович
    1112 467690  
  • Мемлекеттік сатып алу бөлімі
  • Яценко Галина Николаевна 1115 494204  
    Стратегия, сапа және интернационалдандыру департаменті Погребицкая Марина Владимировна 1014   mpogrebitskaya@gmail.com
  • Стратегия және аккредиттеу бөлімі
  • Есембекова Динара Темиргалиевна 1042    
  • Халықаралық ынтымақтастық және интернационалдандыру бөлімі
  •   1014    
  • Сапа менеджменті бөлімі
  • Кравченко Екатерина Юрьевна 1014    
    Экономикалық жоспарлау және қаржы департаменті Әбіш Гүлнар Бақытқалиқызы 1026 493691  
  • Экономикалық жоспарлау және талдау бөлімі
  • Илимбаева Алма Катрановна
    1007    
  • Материалдық құндылықтарды есепке алу жөніндегі бөлім
  • Кусулбаева Нургуль Казисовна
    1012    
  • Жалақы және шәкіртақы есептеу бойынша бөлім
  • Мельникова Галина Владимировна
    1016
       
    Медиа орталық Шинтимиров Марат Кабдоллович 1167   mediacentrparasat@mail.ru
    Қабылдау комиссиясы Оспанова Гульмира Жабаевна 1027 493037  
    Азаматтық қорғаныс штабы Жежеря Александр Александрович 1246    
    Әскери кафедра Альжапаров Совет Кайркенович 1116 467078 vk_skgu@mail.ru
    Тіркеуші офисі Уазирова Гульнара Нуртаевна 1034    
    Академиялық қызмет жөніндегі департаменті
    1005    
  • Оқу-әдістемелік бөлім

  • 1019    
  • Оқу үдерісін ұйымдастыру бөлімі
  • Кравченко Ирина Николаевна 1015    
  • Студенттер статистикасы және талдау бөлімі
  • Берки Оксана Валерьевна 1018    
  • Кәсіптік тәжірибе және жұмысқа орналастыру бөлімі
  • Побежук Наталья Юрьевна 1108    
  • Академиялық ұтқырлық және көптілді білім беру бөлімі
  • Калганова Екатерина Александровна 1135    amcc_nksu@mail.ru
    Білім беруді ақпараттандыру департаменті Мораш Дмитрий Александрович
    1067 493723  
  • Бағдарламалау және ақпараттық контент бөлімі
  • Михеда Александр Борисович 1148    
  • Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және қашықтықтан білім беру бөлімі
  • Санникова Марина Владимировна 1152    
  • Техникалық қолдау бөлімі
  • Леонов Николай Николаевич 1067 493723  
    Ғылым департаменті
    1243    
  • Ғылыми-әдістемелік және патенттік-лицензиялық бөлім
  • Әбіл Ерлан Қамитұлы 1039 461585
     
  • Ғылыми зерттеулерді әкімшіліктендіру бөлімі
  • Васильев Николай Викторович 1029 493779
     oanikom_dn@mail.ru
  • Ғылыми іс-шараларды ұйымдастыру бөлімі
  • Жусупова Диана Рамазановна 1300 493492
     oonm_dn@mail.ru
  • Баспа-полиграфиялық бөлімі
  • Майсак Кирилл Владимирович 1172    
  • Ғылыми-технологиялық парк
  • Алёшин Дмитрий Васильевич
         
    Кітапхана Жаменова Батима Кенесовна 1013    
  • Әдебиетті жинақтау, каталогтау және ғылыми өңдеу бөлімі
  • Калантырева Тамара Евгеньевна 1295     
  • Ақпараттық-библиографиялық үрдістерді компьютерлендіру бөлімі
  • Макаренко Ольга Михайловна 1297    
  • Пайдаланушыларға қызмет көрсету және қорларды сақтау бөлімі
  • Темирова Гульмира Нурмановна 1296     
    Тәрбие жұмысы жөніндегі департамент Дюсенбаева Бибигуль Амангельдиевна 1281    
  • Тәрбие жұмысын үйлестіру және ұйымдастыру бөлімі
  • Касенова Мадина Тумырзаевна
    1281    
  • Студенттік қоғамдық бірлестіктер
  •        
    «Қазақстан халқы ассамблеясы» кафедрасы Гривенная Людмила Александровна 1255    
    М.Қозыбаев атындағы СҚМУ тарихы мұражайы Кожабекова Ботагоз Сапаровна 1303    
    Студенттер клубы Гумарова Зарема Хаджимуратовна 1055    
    «Сұңқар» спорт клубы Исатаев Ербол Бостандыкович 1114    
    Денсаулық пункті Сактаганова Салтанат Сатыбалдиновна 1104 493266  
    Шаруашылық жұмыс жөніндегі департамент Кошкенов Канат Омарбаевич 1071    
    Материалдық-техникалық жабдықтау бөлімі Колесников Марк Юрьевич 1180    
    Шаруашылық эксплуатациялық бөлім Зыблев Иван Николаевич 1024 493505  
    Өндірістік-техникалық бөлім Имамбаева Гульнара Сальтаевна 1179 493255  
    Жүзу бассейні Уазиров Назымбек Аскербекович 2020 493023  
    Қауіпсіздік қызметі Мукушев Урумбай Койшибаевич 1100    
    Еңбек қауіпсіздігі және еңбект қорғау жөніндегі инженер Тлеулин Кайрат Негметович
    1290    
    «Мирас» оқу-өндірістік кешені Буртубаев Нуртас 1182    
    Агробиостанция Буртубаев Нуртас 1182    
    Жатақхана №1   1105    
    Жатақхана №2   1101    
    Жатақхана №3   1127    
    Жатақхана №4   1131    
    «Foundation» факультеті Кожаев Шалабай Майрамович 1158    
    Қайта даярлау және біліктілікті арттыру институты Апокина Лилиана Юрьевна 2080 493732  
    Тіл және әдебиет институты (ТжӘИ) Таласпаева Жанар Саркешевна  1084 463491  
  • "Герман-роман филологиясы" кафедрасы
  • Какимова Майра Еренгаиповна  1092    
  • "Шет тілдер" кафедрасы
  • Олькова Ирина Александровна  1140    
  • "Қазақ тілі" кафедрасы
  • Ахметова Татьяна Алимжановна  1187    
  • "Қазақ филологиясы" кафедрасы
  • Кадыров Жанбай Турарович  1145    
  • "Орыс тілі мен әдебиеті" кафедрасы
  • Сабиева Елена Викторовна  1085    
  • "Журналистика" кафедрасы
  • Шайкенова Айсулу Жаксылыковна  1030    
    Инженерлік-техникалық факультет (ИТФ) Демьяненко Александр Валентинович  1168 464131  
  • "Көлік және машина жасау" кафедрасы
  • Савинкин Виталий Владимирович  1159    
  • "Энергетика және радиоэлектроника" кафедрасы
  • Кошеков Кайрат Темирбаевич  2001    
    Педагогикалық факультеті (ПФ) Саржанова Айнагуль Николаевна  1258 464895  
  • "Саз пәндері" кафедрасы
  • Колесникова Галина Афанасьевна  1102    
  • "Педагогика және психология" кафедрасы
  • Иманов Амангельды Калкенович  1263    
  • "Бастапқы және мектепке дейінгі білім беру теориясы мен әдістемесі" кафедрасы
  • Квасных Галина Сергеевна  1184    
  • "Дене және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі" кафедрасы
  • Чемоданова Галина Иосифовна  1094    
  • "Дене шынықтыру" кафедрасы
  • Шитов Артём Александрович  1245    
    Жаратылыстану және ауыл шаруашылығы ғылымдары факультеті (ЖАШҒФ) Голодова Ирина Викторовна  1037  493797  
  • "География және экология" кафедрасы
  • Дмитриев Павел Станиславович  1045    
  • "Жалпы биология" кафедрасы
  • Вилков Владимир Семенович  1032    
  • "Химия және химиялық технология" кафедрасы
  • Дюрягина Антонина Николаевна  1043    
  • "Ауыл шаруашылығы" кафедрасы
  • Шаяхметова Алтын Сейтахметовна  1035    
    Ақпараттық технологиялар факультеті (АТФ) Курмашев Ильдар Гусманович  1207 464249  
  • "Ақпараттық жүйелер" кафедрасы
  • Шевчук Елена Владимировна  1221    
  • "Математика және информатика" кафедрасы
  • Таджигитов Аскар Айтжанович  1229    
  • "Физика" кафедрасы
  • Чугунова Анна Александровна  1232    
    Тарих, экономика және құқық факультеті (ТЭҚФ) Картова Зауре Кенесовна  1185 461320  
  • "Қазақстан тарихы және әлеуметтік-гуманитарлық пәндер" кафедрасы
  • Абуов Нурболат Аскерович  1139    
  • "Құқық пәндері" кафедрасы
  • Баранова Наталья Константиновна  1240    
  • "Қаржы және менеджмент" кафедрасы
  • Цапова Ольга Александровна  1202    
  • "Экономика және есеп" кафедрасы
  • Легостаева Любовь Валентиновна  1189