Құрылым

Ел коды: 8 Қала коды: 7152

Қалалық нөмірлерден байланысуға арналған телефондар тізімі: 462796, 465070, 493177, 493181, 493202, 493233, 493343, 493378, 494042.

Байқау кеңесі

  Аты-жөні Ішкі телефон нөмірі

Тікелей телефон

E-mail
Байқау кеңесінің төрағасы Асылова Бибігүл Амангелдіқызы      
Байқау кеңесінің хатшысы Погребицкая Марина Владимировна 1014
mpogrebitskaya@gmail.com
Байқау кеңесінің құрылымы        

Ректорат

 

Аты-жөні

Ішкі телефон нөмірі

Тікелей телефон

E-mail

Ректор

 

Өмірбаев Серік Мәуленұлы

1001

 

 

Ректордың қабылдау бөлмесі

Агибаева Асем Сериковна

1069

 

 

Стратегия және халықаралық ынтымақтастық жөніндегі проректор

Мұқатаев Айдос Ағдарбекұлы

1072

493839

mukhatayev_a@mail.ru

СжХЫ жөніндегі проректордың қабылдау бөлмесі

 

1006

 

 

Академиялық сауалдар жөніндегі проректордың м.а.

Исакаев Ербол Маратұлы

1004

493166

prorektorpoav.skgu@mail.ru

АС жөніндегі проректордың қабылдау бөлмесі

Байбусинова Айнар Кайратқызы

1064

 

 

Ғылым және инновациялар жөніндегі проректордың м.а.

Ыбыраева Ақмарал Ғосманқызы

1002

 

akmaral1971@mail.ru

ҒжИ жөніндегі проректордың қабылдау бөлмесі

Исембекова Гульмира Сабуровна

1225

 

 

Тәрбие жұмысы және әлеуметтік мәселелер жөніндегі проректордың м.а.

Ибраев Сабыр Исмагулович

1003

493660

sibraev56@mail.ru

ТЖжӘМ жөніндегі проректордың қабылдау бөлмесі

 

1038

 

 

Ғылыми хатшы

Бектемісова Айнаш Утешқызы

1030

 

abektemisova@mail.ru

ЖОО-ның кұрылымы

Бөлімше Жетекші Ішкі телефон нөмірі
Тікелей телефон
E-mail
Подразделения, функционально подчиняющиеся ректору
Ректор аппараты Баимбетов Нурлан Абишович
2069    
  • Қызметкерлерді басқару бойынша қызмет
  • Рахимжанов Бауржан Мырзабаевич 1020 369468  
  • Кеңсе
  • Каирнасов Бекежан Тлеужанович 1021 493342 mail@nkzu.kz
  • Мұрағат
  • Радченко Асия Хамитовна 1244    
  • Ұйымдастыру-бақылау жұмысы бөлімі
  • Табулдинов Байтас Каирбаевич
    2069   okrskgu@mail.ru
    Азаматтық қорғаныс штабы Садиков Қайрат Сәбитұлы 1246   sks2018kz@gmail.com
  • Қауіпсіздік қызметі
  • Мукушев Урумбай Койшибаевич 1100    
    Заң бөлімі Талипова Алия Серековна 1300 369468 urotdel_skgu@mail.ru
    «Қазақстан халқы ассамблеясы» кафедрасы Гривенная Людмила Александровна 1255   skgu_ank@mail.ru
    Экономикалық жоспарлау және қаржы департаменті Сейтимбетова Лейла Умирсерковна 1026 493691 skgubux@mail.ru
  • Экономикалық жоспарлау және талдау бөлімі
  • Кусулбаева Нургуль Казисовна 1063, 1129   economist_nkzu@list.ru
  • Жалақы және шәкіртақы есептеу бөлімі
  • Мельникова Галина Владимировна 1016   skgubux@mail.ru
  • Материалдық құндылықтарды есепке алу бөлімі
  • Кусаинова Баян Сеитовна 1011   skgubux@mail.ru
    Шаруашылық жұмыс жөніндегі департамент Кошкенов Канат Омарбаевич 1071 493448  
  • Материалдық-техникалық жабдықтау бөлімі
  • Колесников Марк Юрьевич 1180    
  • Шаруашылық эксплуатациялық бөлім
  • Зыблев Иван Николаевич 1024 493505  
  • Өндірістік-техникалық бөлім
  • Имамбаева Гульнара Сальтаевна 1179 493255  
  • Жүзу бассейні
  • Уазиров Назымбек Аскербекович 2020 493023  
  • Қауіпсіздік және еңбекті қорғау жөніндегі инженер
  • Тлеулин Кайрат Негметович
    1290    
  • «Мирас» оқу-өндірістік кешені
  • Зыблева Ирина Ивановна 1182    
  • Агробиостанция
  • Зыблева Ирина Ивановна 1182    
  • Жатақхана №1
  • Хитрова Светлана Николаевна 1105    
  • Жатақхана №2
  • Омарова Жадыра Жасулановна 1101    
  • Жатақхана №3
  • Каражанова Айман Жактаевна 1127    
  • Жатақхана №4
  • Каражанова Айман Жактаевна
    1131    
    Жөндеу және инвестициялар жөніндегі жетекшесі Ермекбай Асхат Ермекбайулы 1238    
    Әскери кафедра Абжапбаров Шайзатхан Есенжолович
    1116 369474 vk_skgu@mail.ru
    Подразделения, функционально подчиняющиеся проректору по СиМС
    Стратегия, сапа және интернационалдандыру департаменті Погребицкая Марина Владимировна 1014   mpogrebitskaya@gmail.com
  • Стратегия және аккредиттеу бөлімі
  • Есембекова Динара Темиргалиевна 1042   nursaya-08@mail.ru
  • Халықаралық ынтымақтастық және интернационалдандыру бөлімі
  • Шоткин Рауан Канатович 1042 493468
    internationaloffice@nkzu.kz
  • Сапа менеджменті бөлімі
  • Брындина Екатерина Юрьевна 1014    
    Білім беруді ақпараттандыру департаменті Мораш Дмитрий Александрович
    1067 493723 morashda@mail.ru
  • Бағдарламалау және ақпараттық контент бөлімі
  • Михеда Александр Борисович 1148   amicheda@nkzu.kz
  • Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және қашықтықтан білім беру бөлімі
  • Санникова Марина Владимировна 1150    
  • Техникалық қолдау бөлімі
  • Леонов Николай Николаевич 1275 493723  
    Медиа орталық
    1167   mediacentrparasat@mail.ru
    Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және жоспарлау бөлімі Сомтемирова Эльмира Балтабаевна 1115 493505
     
  • Жобалық офис
  • Таласпаева Жанар Серкешовна 1082   talaspaeva@inbox.ru
    Подразделения, функционально подчиняющиеся проректору по АВ
    Тіркеуші офисі Жантуганова Жания Серикбаевна 1199   or_nkzu@mail.ru
    Қабылдау комиссиясы Оспанова Гульмира Жабаевна 1027 493037 ospanova.19@mail.ru
    Студенттерге қызмет көрсету орталығы Уазирова Гульнара Нуртаевна 1034  
    Академиялық қызмет жөніндегі департаменті

    Побежук Наталья Юрьевна (дир. орын.)

    1108   natalya_pobezhuk@mail.ru
    Кендюх Евгений Иванович (д

    ир. орын.)

    1005   kenduh@mail.ru
  • Оқу-әдістемелік бөлім
  • Курмангалиева Арайлым Мусаевна 1019   oop_ums@mail.ru
  • Оқу үдерісін ұйымдастыру бөлімі
  • Кравченко Ирина Николаевна 1015    
  • Студенттік бөлім
  • Берки Оксана Валерьевна 1018    
  • Кәсіптік тәжірибе және жұмысқа орналастыру бөлімі
  • Побежук Наталья Юрьевна
    1108   natalya_pobezhuk@mail.ru
  • Академиялық ұтқырлық және көптілді білім беру бөлімі
  • Исмагамбетова Ляйли Шокатовна 1025  369424 amcc_nksu@mail.ru
  • Отдел послевузовского образования
  • Сулейменова Сауле Калкеновна 1019    
    Подразделения, функционально подчиняющиеся проректору по НиИ
    Ғылым департаменті Килибаев Еркебулан Омирлиевич
    1243   1k.e.o_77@mail.ru
  • Ғылыми-әдістемелік және патенттік-лицензиялық бөлім
  • Жомартов Бағдат Атымтайұлы
    1039 461585
    bagdat7474@mail.ru
  • Ғылыми зерттеулерді әкімшіліктендіру бөлімі

  • 1029 493779
    oanikom_dn@mail.ru
  • Ғылыми іс-шараларды ұйымдастыру бөлімі
  • Мильская Лидия Сергеевна
    1039 493492
    oonm_dn@mail.ru
  • Баспа-полиграфиялық бөлімі
  • Майсак Кирилл Владимирович 1172    
  • Ғылыми зерттеулердің нәтижелерін коммерциялау кеңсесі
  • Баймагамбетов Азамат Аманжолович 1081    
    Кітапхана Бисимбаева Асия Ержановна 1013    
  • Әдебиетті жинақтау, каталогтау және ғылыми өңдеу бөлімі
  • Калантырева Тамара Евгеньевна 1295     
  • Ақпараттық-библиографиялық үрдістерді компьютерлендіру бөлімі
  • Макаренко Ольга Михайловна 1297    
  • Пайдаланушыларға қызмет көрсету және қорларды сақтау бөлімі
  • Темирова Гульмира Нурмановна 1296     
    Подразделения, функционально подчиняющиеся проректору по ВРиСВ
    Тәрбие жұмысы жөніндегі департамент Дюсенбаева Бибігүл Амангелдіқызы 1301   bibigul-68-68@mail.ru
  • Тәрбие жұмысын үйлестіру және ұйымдастыру бөлімі
  • Смаилова Канат Кемаловна 1281   dvr_nkzu@mail.ru
    М.Қозыбаев атындағы СҚМУ тарихы мұражайы Кожабекова Ботагоз Сапаровна 1303    
    Студенттер клубы Истембеков Арман Калиакпарович 1055    
    «Сұңқар» спорт клубы Кудыкенов Айдарбек Кайсарович 1114   akkudykenov.@mail.ru
    Денсаулық пункті Сактаганова Салтанат Сатыбалдиновна 1104 493266  
    Институты и факультеты
    «Foundation» факультеті Мухамеджанова Гульмира Тастемировна 1158 460351  еlnur-09@list.ru
    Қайта даярлау және біліктілікті арттыру институты
    2080 493732 ippkskgy@mail.ru
    Тіл және әдебиет институты (ТжӘИ) Сабиева Елена Викторовна
     1084 463491 sabieva1969@mail.ru
  • "Герман-роман филология" кафедрасы
  • Какимова Майра Еренгаиповна  1092   mkakimova2009@mail.ru
  • "Шет тілдер" кафедрасы
  • Олькова Ирина Александровна  1140   irina_m_a@mail.ru
  • "Практиқалық қазақ тілі" кафедрасы
  • Ахметова Татьяна Алимжановна  1187   a_tanya67@mail.ru
  • "Қазақ тілі мен әдебиет" кафедрасы
  • Кадыров Жанбай Турарович  1145   zhkadyrov_777@mail.ru
  • "Орыс тілі мен әдебиет" кафедрасы
  • Мисяченко Светлана Викторовна  1134   svet_mis74@mail.ru
  • "Журналистика" кафедрасы
  • Шайкенова Айсулу Жаксылыковна  1135   aisuLu-04-09@mail.ru
    Инженерлік-техникалық факультет (ИТФ)

    Жакишев Бауыржан Айтмукашевич

     1168 464131 itf.nkzu@mail.ru
  • "Көлік және машина жасау" кафедрасы
  • Савинкин Виталий Владимирович  1159   cavinkin7@mail.ru
  • "Энергетика және радиоэлектроника" кафедрасы
  • Кошеков Кайрат Темирбаевич  2001   kkoshekov@mail.ru
    Педагогикалық факультеті (ПФ) Иманов Амангельды Калкенович
     1258 493145 aimanov1966@list.ru
  • "Саз пәндері" кафедрасы
  • Колесникова Галина Афанасьевна  1102   kolesnikovaga@mail.ru
  • "Педагогика және психология" кафедрасы
  • Иманов Амангельды Калкенович  1263   aimanov1966@list.ru
  • "Бастапқы және мектепке дейінгі білім беру теория мен әдістеме" кафедрасы
  • Квасных Галина Сергеевна  1184   kgalene@mail.ru
  • "Дене және әскери тәрбие теория мен әдістеме" кафедрасы
  • Чемоданова Галина Иосифовна  1094   galina_chem@mail.ru
  • "Дене шынықтыру" кафедрасы
  • Шитов Артём Александрович  1245   ntvf123456@mail.ru
    Жаратылыстану және ауыл шаруашылығы ғылымдары факультеті (ЖАШҒФ)

    Пашков Сергей Владимирович

     1037  464895 sergp2001@mail.ru
  • "География және экология" кафедрасы
  • Дмитриев Павел Станиславович  1045   dmitriev_pavel@mail.ru
  • "Жалпы биология" кафедрасы
  • Вилков Владимир Семенович  1032   vsvilkov@mail.ru
  • "Химия және химиялық технология" кафедрасы
  • Дюрягина Антонина Николаевна  1043   adyuryagina@inbox.ru
  • "Ауыл шаруашылық" кафедрасы
  • Шаяхметова Алтын Сейтахметовна  1035   altyn.sh@mail.ru
    Ақпараттық технологиялар факультеті (АТФ) Курмашев Ильдар Гусманович  1207 464249 kig_ildar@mail.ru
  • "Ақпараттық жүйелер" кафедрасы
  • Кольева Наталья Станиславовна  1221   nkoleva@mail.ru
  • "Математика және информатика" кафедрасы
  • Таджигитов Аскар Айтжанович  1229   tadjigit@yandex.ru
  • "Физика" кафедрасы
  • Чугунова Анна Александровна  1232   anna030867@mail.ru
    Тарих, экономика және құқық факультеті (ТЭҚФ)

    Валиева Майра Мухаметгалиевна

     1185 461320 mvalieva1975@mail.ru
  • "Қазақстан тарихы және әлеуметтік-гуманитарлық пәндер" кафедрасы
  • Абуов Нурболат Аскерович  1139   abuovnur@mail.ru
  • "Құқық пәндері" кафедрасы
  • Баранова Наталья Константиновна  1240   natalya-baranova-12@mail.ru
  • "Қаржы және менеджмент" кафедрасы
  • Фоот Юлия Валериевна  1202   yulia_maxsim@mail.ru
  • "Экономика және есеп" кафедрасы
  • Легостаева Любовь Валентиновна  1201    legostaeva.69@mail.ru