Құрылым

Ел коды: 8 Қала коды: 7152

Қалалық нөмірлерден байланысуға арналған телефондар тізімі: 462796, 465070, 493177, 493181, 493202, 493233, 493343, 493378, 494042.

Байқау кеңесі

  Аты-жөні Ішкі телефон нөмірі

Тікелей телефон

E-mail
Байқау кеңесінің төрағасы Асылова Бибігүл Амангелдіқызы      
Байқау кеңесінің хатшысы Погребицкая Марина Владимировна 1014
mpogrebitskaya@gmail.com
Байқау кеңесінің құрылымы        

Ректорат

 

Аты-жөні

Ішкі телефон нөмірі

Тікелей телефон

E-mail

Ректор

 

Өмірбаев Серік Мәуленұлы

1001

493352

 

Ректордың қабылдау бөлмесі

Агибаева Асем Сериковна

1069

 

 

Стратегия және халықаралық ынтымақтастық жөніндегі проректор

Мұқатаев Айдос Ағдарбекұлы

1072

493839

mukhatayev_a@mail.ru

СжХЫ жөніндегі проректордың қабылдау бөлмесі

 

1006

 

 

Академиялық сауалдар жөніндегі проректордың м.а.

Исакаев Ербол Маратұлы

1004

493166

prorektorpoav.skgu@mail.ru

АС жөніндегі проректордың қабылдау бөлмесі

Байбусинова Айнар Кайратқызы

1064

 

 

Ғылым және инновациялар жөніндегі проректордың м.а.

Ыбыраева Ақмарал Ғосманқызы

1002

 

akmaral1971@mail.ru

ҒжИ жөніндегі проректордың қабылдау бөлмесі

Исембекова Гульмира Сабуровна

1225

 

 

Тәрбие жұмысы және әлеуметтік мәселелер жөніндегі проректор

 

1003

493660

 

ТЖжӘМ жөніндегі проректордың қабылдау бөлмесі

 

1038

 

 

Ғылыми хатшы

Бектемісова Айнаш Утешқызы

1030

 

abektemisova@mail.ru

ЖОО-ның кұрылымы

Бөлімше Жетекші Ішкі телефон нөмірі
Тікелей телефон
E-mail
Подразделения, функционально подчиняющиеся ректору
Ректор аппараты Баимбетов Нурлан Абишович
2069    
  • Қызметкерлерді басқару бойынша қызмет
  • Рахимжанов Бауржан Мырзабаевич 1020 369468  
  • Кеңсе
  • Каирнасов Бекежан Тлеужанович 1021 493342 mail@nkzu.kz
  • Мұрағат
  • Радченко Асия Хамитовна 1244    
  • Ұйымдастыру-бақылау жұмысы бөлімі

  • 2078   okrskgu@mail.ru
    Азаматтық қорғаныс штабы Садиков Қайрат Сәбитұлы 1246   sks2018kz@gmail.com
  • Қауіпсіздік қызметі
  • Мукушев Урумбай Койшибаевич 1100    
    Заң бөлімі Талипова Алия Серековна 1300 369468 urotdel_skgu@mail.ru
    «Қазақстан халқы ассамблеясы» кафедрасы Гривенная Людмила Александровна 1255   skgu_ank@mail.ru
    Экономикалық жоспарлау және қаржы департаменті Сейтимбетова Лейла Умирсерковна 1026 493691 skgubux@mail.ru
  • Экономикалық жоспарлау және талдау бөлімі
  • Кусулбаева Нургуль Казисовна 1063, 1129   economist_nkzu@list.ru
  • Жалақы және шәкіртақы есептеу бөлімі
  • Мельникова Галина Владимировна 1016   skgubux@mail.ru
  • Материалдық құндылықтарды есепке алу бөлімі
  • Кусаинова Баян Сеитовна 1011   skgubux@mail.ru
    Шаруашылық жұмыс жөніндегі департамент Кошкенов Канат Омарбаевич 1071 493448  
  • Материалдық-техникалық жабдықтау бөлімі
  • Колесников Марк Юрьевич 1180    
  • Шаруашылық эксплуатациялық бөлім
  • Зыблев Иван Николаевич 1024 493505  
  • Өндірістік-техникалық бөлім
  • Имамбаева Гульнара Сальтаевна 1179 493255  
  • Жүзу бассейні
  • Уазиров Назымбек Аскербекович 2020 493023  
  • Қауіпсіздік және еңбекті қорғау жөніндегі инженер
  • Тлеулин Кайрат Негметович
    1290    
  • «Мирас» оқу-өндірістік кешені
  • Зыблева Ирина Ивановна 1182    
  • Агробиостанция
  • Зыблева Ирина Ивановна 1182    
  • Жатақхана №1
  • Хитрова Светлана Николаевна 1105    
  • Жатақхана №2
  • Меренчикова Любовь Александровна 1101    
  • Жатақхана №3
  • Нургалиева Корлан Аушакимовна
    1127    
  • Жатақхана №4
  • Нургалиева Корлан Аушакимовна
    1131    
    Жөндеу және инвестициялар жөніндегі жетекшесі Ермекбай Асхат Ермекбайулы 1238    
    Әскери кафедра Абжапбаров Шайзатхан Есенжолович
    1116 369474 vk_skgu@mail.ru
    Подразделения, функционально подчиняющиеся проректору по СиМС
    Стратегия, сапа және интернационалдандыру департаменті Погребицкая Марина Владимировна 1014   mpogrebitskaya@gmail.com
  • Стратегия және аккредиттеу бөлімі
  • Есембекова Динара Темиргалиевна 1042   nursaya-08@mail.ru
  • Халықаралық ынтымақтастық және интернационалдандыру бөлімі
  • Шоткин Рауан Канатович 1042 493468
    internationaloffice@nkzu.kz
  • Сапа менеджменті бөлімі
  • Брындина Екатерина Юрьевна 1014    
    Білім беруді ақпараттандыру департаменті Мораш Дмитрий Александрович
    1067 493723 morashda@mail.ru
  • Бағдарламалау және ақпараттық контент бөлімі
  • Михеда Александр Борисович 1148   amicheda@nkzu.kz
  • Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және қашықтықтан білім беру бөлімі
  • Санникова Марина Владимировна 1150    
  • Техникалық қолдау бөлімі
  • Леонов Николай Николаевич 1275 493723  
    Медиа орталық Базарбаева Зияда Жолдозековна 1167   mediacentrparasat@mail.ru
    Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және жоспарлау бөлімі Сомтемирова Эльмира Балтабаевна 1115 493505
     
  • Жобалық офис
  • Таласпаева Жанар Серкешовна 1082   talaspaeva@inbox.ru
    Подразделения, функционально подчиняющиеся проректору по АВ
    Тіркеуші офисі Жантуганова Жания Серикбаевна 1199   or_nkzu@mail.ru
    Қабылдау комиссиясы Оспанова Гульмира Жабаевна 1027 493037 ospanova.19@mail.ru
    Студенттерге қызмет көрсету орталығы Уазирова Гульнара Нуртаевна 1034  
    Академиялық қызмет жөніндегі департаменті

    Побежук Наталья Юрьевна (дир. орын.)

    1108   natalya_pobezhuk@mail.ru
    Кендюх Евгений Иванович (д

    ир. орын.)

    1005   kenduh@mail.ru
  • Оқу-әдістемелік бөлім
  • Курмангалиева Арайлым Мусаевна 1019   oop_ums@mail.ru
  • Оқу үдерісін ұйымдастыру бөлімі
  • Кравченко Ирина Николаевна 1015    
  • Студенттік бөлім
  • Берки Оксана Валерьевна 1018    
  • Кәсіптік тәжірибе және жұмысқа орналастыру бөлімі
  • Побежук Наталья Юрьевна
    1108   natalya_pobezhuk@mail.ru
  • Академиялық ұтқырлық және көптілді білім беру бөлімі
  • Исмагамбетова Ляйли Шокатовна 1025  369424 amcc_nksu@mail.ru
  • Отдел послевузовского образования
  • Сулейменова Сауле Калкеновна 1019    
    Подразделения, функционально подчиняющиеся проректору по НиИ
    Ғылым департаменті Килибаев Еркебулан Омирлиевич
    1243   1k.e.o_77@mail.ru
  • Ғылыми-әдістемелік және патенттік-лицензиялық бөлім
  • Жомартов Бағдат Атымтайұлы
    1039 461585
    bagdat7474@mail.ru
  • Ғылыми зерттеулерді әкімшіліктендіру бөлімі
  • Мукушев Тимур Канатович
    1029 493779
    oanikom_dn@mail.ru
  • Ғылыми іс-шараларды ұйымдастыру бөлімі
  • Мильская Лидия Сергеевна
    1039 493492
    oonm_dn@mail.ru
  • Баспа-полиграфиялық бөлімі
  • Майсак Кирилл Владимирович 1172    
  • Ғылыми зерттеулердің нәтижелерін коммерциялау кеңсесі
  • Баймагамбетов Азамат Аманжолович 1081    
    Кітапхана Бисимбаева Асия Ержановна 1013    
  • Әдебиетті жинақтау, каталогтау және ғылыми өңдеу бөлімі
  • Калантырева Тамара Евгеньевна 1295     
  • Ақпараттық-библиографиялық үрдістерді компьютерлендіру бөлімі
  • Макаренко Ольга Михайловна 1297    
  • Пайдаланушыларға қызмет көрсету және қорларды сақтау бөлімі
  • Темирова Гульмира Нурмановна 1296     
    Подразделения, функционально подчиняющиеся проректору по ВРиСВ
    Тәрбие жұмысы жөніндегі департамент Дюсенбаева Бибігүл Амангелдіқызы 1301   bibigul-68-68@mail.ru
  • Тәрбие жұмысын үйлестіру және ұйымдастыру бөлімі
  • Смаилова Канат Кемаловна 1281   dvr_nkzu@mail.ru
    М.Қозыбаев атындағы СҚМУ тарихы мұражайы Кожабекова Ботагоз Сапаровна 1303    
    Студенттер клубы Гумарова Зарема Хаджимуратовна 1055    
    «Сұңқар» спорт клубы Кудыкенов Айдарбек Кайсарович 1114   akkudykenov.@mail.ru
    Денсаулық пункті Сактаганова Салтанат Сатыбалдиновна 1104 493266  
    Институты и факультеты
    «Foundation» факультеті Мухамеджанова Гульмира Тастемировна 1158 460351  еlnur-09@list.ru
    Қайта даярлау және біліктілікті арттыру институты
    2080 493732 ippkskgy@mail.ru
    Тіл және әдебиет институты (ТжӘИ) Сабиева Елена Викторовна
     1084 463491 sabieva1969@mail.ru
  • "Герман-роман филология" кафедрасы
  • Какимова Майра Еренгаиповна  1092   mkakimova2009@mail.ru
  • "Шет тілдер" кафедрасы
  • Олькова Ирина Александровна  1140   irina_m_a@mail.ru
  • "Практиқалық қазақ тілі" кафедрасы
  • Ахметова Татьяна Алимжановна  1187   a_tanya67@mail.ru
  • "Қазақ тілі мен әдебиет" кафедрасы
  • Кадыров Жанбай Турарович  1145   zhkadyrov_777@mail.ru
  • "Орыс тілі мен әдебиет" кафедрасы
  • Мисяченко Светлана Викторовна  1134   svet_mis74@mail.ru
  • "Журналистика" кафедрасы
  • Шайкенова Айсулу Жаксылыковна  1135   aisuLu-04-09@mail.ru
    Инженерлік-техникалық факультет (ИТФ)

    Жакишев Бауыржан Айтмукашевич

     1168 464131 itf.nkzu@mail.ru
  • "Көлік және машина жасау" кафедрасы
  • Савинкин Виталий Владимирович  1159   cavinkin7@mail.ru
  • "Энергетика және радиоэлектроника" кафедрасы
  • Кошеков Кайрат Темирбаевич  2001   kkoshekov@mail.ru
    Педагогикалық факультеті (ПФ) Иманов Амангельды Калкенович
     1258 493145 aimanov1966@list.ru
  • "Саз пәндері" кафедрасы
  • Колесникова Галина Афанасьевна  1102   kolesnikovaga@mail.ru
  • "Педагогика және психология" кафедрасы
  • Иманов Амангельды Калкенович  1263   aimanov1966@list.ru
  • "Бастапқы және мектепке дейінгі білім беру теория мен әдістеме" кафедрасы
  • Квасных Галина Сергеевна  1184   kgalene@mail.ru
  • "Дене және әскери тәрбие теория мен әдістеме" кафедрасы
  • Чемоданова Галина Иосифовна  1094   galina_chem@mail.ru
  • "Дене шынықтыру" кафедрасы
  • Шитов Артём Александрович  1245   ntvf123456@mail.ru
    Жаратылыстану және ауыл шаруашылығы ғылымдары факультеті (ЖАШҒФ)

    Пашков Сергей Владимирович

     1037  464895 sergp2001@mail.ru
  • "География және экология" кафедрасы
  • Дмитриев Павел Станиславович  1045   dmitriev_pavel@mail.ru
  • "Жалпы биология" кафедрасы
  • Вилков Владимир Семенович  1032   vsvilkov@mail.ru
  • "Химия және химиялық технология" кафедрасы
  • Дюрягина Антонина Николаевна  1043   adyuryagina@inbox.ru
  • "Ауыл шаруашылық" кафедрасы
  • Шаяхметова Алтын Сейтахметовна  1035   altyn.sh@mail.ru
    Ақпараттық технологиялар факультеті (АТФ) Курмашев Ильдар Гусманович  1207 464249 kig_ildar@mail.ru
  • "Ақпараттық жүйелер" кафедрасы
  • Кольева Наталья Станиславовна  1221   nkoleva@mail.ru
  • "Математика және информатика" кафедрасы
  • Таджигитов Аскар Айтжанович  1229   tadjigit@yandex.ru
  • "Физика" кафедрасы
  • Чугунова Анна Александровна  1232   anna030867@mail.ru
    Тарих, экономика және құқық факультеті (ТЭҚФ)

    Валиева Майра Мухаметгалиевна

     1185 461320 mvalieva1975@mail.ru
  • "Қазақстан тарихы және әлеуметтік-гуманитарлық пәндер" кафедрасы
  • Абуов Нурболат Аскерович  1139   abuovnur@mail.ru
  • "Құқық пәндері" кафедрасы
  • Баранова Наталья Константиновна  1240   natalya-baranova-12@mail.ru
  • "Қаржы және менеджмент" кафедрасы
  • Фоот Юлия Валериевна  1202   yulia_maxsim@mail.ru
  • "Экономика және есеп" кафедрасы
  • Легостаева Любовь Валентиновна  1201    legostaeva.69@mail.ru